Donec efficitur, ligula ut lacinia
viverra, lorem lacus.

Jak przygotować się do Sesji Świątecznej?

Poniżej przedstawiamy 5 tegorocznych teł na sesje świąteczne 2023 . Wszystkie te tła będą używane podczas Naszej sesji. Warto zabrać ze sobą rzeczy w neutralnej kolorystyce bądź świątecznej, pięknie wyglądają eleganckie ciuchy koszula, sukienki jak i również ciekawe kurtki, a być może swetry o grubym splocie. Ze względu na ograniczony czas przyjedźcie już gotowo ubrani.

Przekąski

Jeśli wiesz, że nagrody będą konieczne, warto je dać po ukończeniu sesji a nie w trakcie. Jeśli to będą przekąski z czekolady mogą pobrudzić ubrania, a przeżuwanie podczas sesji przeszkadza w łapaniu szczerych uśmiechów.

Wspólne zdjęcie z rodzicami

Wspólne zdjęcie są uwzględnione w cenie sesji. Posiadamy duże oraz średnie tła, na których doskonale wychwycimy Was wraz z Waszymi pociechami. Podczas jednej sesji świątecznej robimy zdjęcia tylko dla jednej rodziny. (2 dorosłych + dzieci)

Adres studio

Ul. Poprzeczna 1 Jastkowice. Jesteśmy oznaczeni na mapach Google.

PINEZKA KLIKNIJ TUTAJ

Rozliczenie

Rozliczamy się podczas sesji, gotówką nie posiadamy żadnych czytników. Dzięki temu bardzo szybko będziemy w stanie wysłać Wam zdjęcia w małym formacie z logotypem do wyboru

Voucher

2023

Możliwe Dodatki

Odbitka w formacie 10x15cm – 1zł

Odbitka w formacie 15x21cm – 2zł

O dodatkach decydujemy się po wykonanych sesjach zdjęciowych.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *